Jasna elegancja po polsku

Wyjątkowe kolekcje Polskiego producenta w jasnych wybarwieniach. Biel, krem, kaszmir i wanilia. Co wybierzesz?


Stylowe meble często kojarzymy z ciemnymi wybarwieniami takimi jak venge czy toffi. Dla osób, które wolą jednak elegancje w jaśniejszych i lżejszych tonacjach oferujemy kilka wyjątkowych stylowych mebli Polskiego producenta.

Na załączonych zdjęciach stylowa FLORENCJA w wyjątkowych wybarwieniach wanilii z patyną lub kaszmiru z patyną jest idealną propozycją dla klasycznych wnętrz oraz osób, które preferują cieplejsze tonacje.

Jadalnia w wybarwieniu waniliowym doda wnętrzu ciepłego akcentu, a meble w odcieniu kaszmirowym dobrze sprawdzą się w sypialni czy salonie.
Dopełnieniem do obydwu wybarwień jest blat w odcieniu dąb Florencja dzięki czemu kolekcja ta bardzo dobrze komponuje się w stylowych jak i nowoczesnych wnętrzach.

Dla osób, które szukają stylowych, jasnych mebli w wysokim połysku, kolekcja MILANO będzie strzałem w dziesiątkę. Kolekcja oferuje meble w dwóch wybarwieniach. Biały wysoki połysk lub kaszmir wysoki połysk. Dopełnieniem w tej propozycji tak jak w kolekcji Florencja jest blat w ciemniejszym odcieniu, w wybarwieniu orzech Milano.
Wysoki połysk oraz ciemny blat to duet, który sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Piękna VERONA to klasyczna elegancja, wykonana z prawdziwą precyzją dostępna w kilku wybarwieniach. W klasycznej bieli, bieli z patyną, kremie z patyną lub w kremie jak na załączonych poniżej zdjęciach. W swojej ofercie posiada meble do sypialni, jadalni, salonu oraz cały system do garderoby.

Na koniec prezentujemy naszego ulubieńca od Polskiego producenta, kolekcje WERSAL. Ludwikowskie kształty, piękne zdobienia oraz bryły w kilku jasnych wybarwieniach i nie tylko. W ofercie Wersala znajdą Państwo meble w bieli, bieli z patyną, kremie oraz kremie z patyną.

Toaletka w bieli lub kremie będzie idealnym dopełnieniem każdej jasnej sypialni.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi kolekcjami naszego krajowego producenta. 🇵🇱