Stylowy industrial 💡

Propozycje oryginalnych i wyjątkowych lamp industrialnych dla Twojego stylowego wnętrza.


Na początek prezentuje lampę z kolekcji Cadence, która jest połączeniem nowoczesnego designu z nawiązaniem do przemysłowego oświetlenia magazynowego. Jest to idealny przykład nowej odsłony nowoczesnych i zarazem stylowych oraz eleganckich lamp industrialnych.

Kolejną propozycją oświetlenia industrialnego jest piękna i stylowa kolekcja Emery. Imperial Silver i Palladian Bronze to dostępne odcienie tych klasycznych, metalowych lamp. Bardzo dobrze sprawdzą się nad wyspą kuchenną, stołem jadalnianym lub bilardowym.

Trzecią kolekcją zaprezentowaną poniżej Państwu, jest kolekcja Provence. Idealna propozycja lamp to takich wnętrz jak kuchnia, bar, jadalnia czy gabinet. Swoim designem nawiązuje do Francuskiego oświetlenia z połowy XIX wieku. Tego typu lampy używano do oświetlenia stołów w kawiarniach oraz bistrach.
Kolekcja ta w swojej ofercie posiada również kinkiety oraz lampy stojące. Zaprezentowana po prawej lampa wisząca posiada system wnoszenia i opadania. Kolekcja ta występuje w trzech odcieniach: Aged Brass, Old Bronze i Polished Nickel.

Poniżej przezentuje lampy z wcześniej wspomnianej kolekcji Candence. Kolekcja ta jest współczesną propozycją lamp przemysłowych. Każda z lamp występuje w dwóch odcieniach: polerowany nickiel z Brushed Steel lub Dark Antique Brass z czarnym matem

Kolekcja Emery, którą prezentowałam na początku, posiada również w swojej ofercie pojedyncze lampy wiszące o różnej wielkości. Srebrna lampa spisze się w jasnym nowoczesnym wnętrzu, natomiast w brązowym wykończeniu podkreśli charakter eleganckiego i stylowego np. gabinetu czy jadalni.

Oświetlenie industrialne to nie tylko lampy wiszące. W swojej ofercie posiadamy również lampy stojące, kinkiety czy lampy na biurka oraz stoliki.

Kolekcja Penn Station została zaprojektowana w nawiązaniu do stacji kolejowej o tej samej nazwie w Nowym Jorku. Nikiel jak i odcień brązu nawiązują kolorystyką oraz kształtem do złotych czasów podróżowania. Odwrócone przezroczyste klosze zawieszone w środku z każdej lampy to charakterystyczny element dla tej kolekcji, podkreślone paskiem w wybranym wybarwieniu.
Dzięki swojemu przezroczystemu wykończeniu, w każdej lampie z kolekcji Penn Station można zastosować dekoracyjną, industrialną żarówkę vinatge

 

Na koniec prezentuje kolekcję Congres, która jest połączeniem stylu, elegancji z nowoczesnym i industrialnym wykończeniem. Różne kształty, klosze oraz dwa dostępne odcienie, chromu oraz Brushed Caramel, w połączeniu z industrialną żarówką typu vintage, nadadzą każdemu wnętrzu oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru.
W kolekcji tej znajdą Państwo dwa rodzaje kloszy w lampach wiszących.

Powyżej zaprezentowane kolekcje to tylko część oświetlenia z naszej oferty. Jeżeli chcesz poznać resztę propozycji, zapraszamy na http://www.queen-meble.pl/kolekcje/zyrandole lub napisz do nas maila i zapytaj o katalog. 💡

Serdecznie zapraszamy!