Projektowy zawrót głowy 💻

Planujesz zakup mebli z systemów modułowych ale nie wiesz jak je rozplanować? Nie ma problemu, pomożemy Ci w tym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą, z wizualizacjami na zamówienie.


Wiosną 2019r. poszerzyliśmy swoją ofertę o wizualizacje wybranych trzech systemów modułowych na zamówienie. Nasi doradcy pomogą Ci z doborem brył oraz zwizualizują za pomocą profesjonalnego oprogramowania Twój wybór.

Poniżej prezentujemy przykładowe wizualizacje wyjątkowej i stylowej garderoby VERONA. Detale, widoczne struktury oraz gra świateł powodują, że zwizualizowane meble nie różnią się aż tak bardzo od tych na powyższych zdjęciach.

http://www.queen-meble.pl/kolekcje/garderoba

Gabinet BARCELONA to drugi z systemów modułowych, który możemy pomóc Ci rozplanować za pomocą wizualizacji z profesjonalnego oprogramowania.
Planowanie nie było nigdy dotąd tak proste. Wystarczy, że otrzymamy wymiary wnętrza, a resztą zajmiemy się sami.

http://www.queen-meble.pl/gabinety/gabinet-barcelona

 

Ostatnim systemem modułowym, który również możemy zaprezentować w wersji wirtualnej to piękna i klasyczna kolekcja MONACO.

To Ty decydujesz, które bryły miałyby wchodzić w skład wybranego projektu, a jeżeli masz wątpliwości lub po prostu szukasz pomysłu, pomożemy Ci w tym.

http://www.queen-meble.pl/gabinety/gabinet-monaco

Interesuje Cie projekt oraz wizualizacja Twojego wnętrza z meblami modułowymi z naszego asortymentu? Skontaktuj się z nami. 💻

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą.