Wygoda przede wszystkim!

Czy piękno i elegancja może iść w parze z wygodą? Oczywiście, że tak!


Często słyszymy czy sofy z naszego asortymentu są miękkie i wygodne. Nic bardziej mylnego. Wszystkie poniżej zaprezentowane sofy, oprócz swojego oryginalnego i stylowego charakteru, prezentują najlepszej jakości siedziska.
Miękkie poduchy zostały wykonane z pianki wysoko elastycznej w połączeniu z wypełnieniem sylikonowym, dzięki czemu wszystkie elementy siedziska czy oparcia pod wpływem użytkowania zawsze wrócą do swojego oryginalnego kształtu.

W swojej ofercie posiadamy wypoczynki z wypełnionym, pełnym oparciem, tak jak powyżej zaprezentowana sofa Victoria z elementami pikowania oraz kolekcje, które posiadają w swoim wykończeniu luźne poduchy zamiast stałego obicia.
Poniżej prezentujemy trzecią wersje, którą najczęściej znajdą Państwo w naszym asortymencie. Wypoczynki z oparciem z poduch przyszytych na stałe. Przykładem tego jest skórzana kolekcja 64605.

Wygodne siedzisko to nie tylko sofy, ale również fotele. Jeden jak i drugi mebel został wykonany w takim sam sposób. Komfort siedziska nie zmienia się w zależności od wielkości bryły. Jedyną, minimalną różnicą wyczuwalną w siedzisku są wyłącznie tkaniny/skóry z których dany wypoczynek został wykonany.
Poduchy we wszystkich siedziskach są elementami ruchomymi oraz posiadają w swoim wykończeniu zamek błyskawiczny. Umożliwia to Państwu przekładanie ich oraz utrzymanie w czystości. Wybrane kolekcje w swojej ofercie posiadają również żepy, które jeszcze bardziej utrzymują porządek w układzie poduch.

Osoby, które wolą bardzo miękkie wypoczynki, w które każdy ma ochotę się wtopić, polecamy kolekcje wykończone w tkaninę. Dla klientów, którzy preferują jednak wygodę ale zbite poduchy polecamy skórzane wypoczynki. Posiadamy w swojej ofercie kolekcje z pełnym oparciem tak jak kolekcja 5657 załączona na powyższych zdjęciach lub wcześniej wspomniana skórzana kolekcja 64605 z elementami poduch.

Dla osób, które wolą odważne i nietypowe stylowe wypoczynki, polecamy naszego ulubieńca, kolekcję 32601. Odważny kolor, duża bryła i miękkie siedzisko to główne cechy tej kolekcji.

Oprócz ciemnych, brązowych i bordowych odcieni w swojej ofercie posiadamy takie perełki jak kolekcja 42700. Srebrne nity, stylowe poduchy i eleganckie wykończenie oraz wygodne siedzisko to wypoczynek idealny dla nie jednej Pani. Sprawdzi się bardzo dobrze w jasnych pomieszczeniach typu glamour tak jak wcześniej prezentowana kolekcja Victoria.

Odwiedź nasz salon, usiądź na wybranym wypoczynku i przekonaj się sam! Nie będziesz chciał już wstać.
http://www.queen-meble.pl/kolekcje/wypoczynki