Blog

Wyprzedaż❓To się opłaca ❗💰


Zimowa wyprzedaż w salonie meblowym QUEEN. Wyjątkowe promocje i najlepsze oferty. Skorzystaj już dziś!

(więcej…)

Amerykański industrial


Piękna sypialnia, elegancka jadalnia, oryginalny gabinet oraz zestaw nowoczesnych stolików. Przedstawiam Państwu nowości w stylu industrialnym od firmy Ashley na 2018 rok. 🇺🇸

(więcej…)

🎄Dekoracje świąteczne we wszystkich kolorach tęczy wg. QUEEN🎄


Za kilka dni święta Bożego Narodzenia 2017r. Z tej okazji w poniższym artykule przedstawimy Państwu kilka pomysłów na świąteczne dekoracje we wszystkich kolorach tęczy według zespołu Salonu Meblowego QUEEN. Zapraszamy!

(więcej…)

❄ Zimowa elegancja ❄


Zima za pasem, a wraz z nią do naszego salonu zawitało kilka nowych propozycji, które przypadną do gustu nie jednej “Królowej śniegu”. Biele, kremy czy szarości z lekkim perłowym połyskiem to wybarwienia wybranych kolekcji o których wspomnę w danym artykule.

(więcej…)

Oświetlenie godne Queen 💡👑


🍁Wraz z nadejściem jesieni, do naszego salonu zawitało kilka nowych lamp. Zauroczą one niejedną QUEEN!

 

(więcej…)

Gabinety godne uwagi 📚

Gabinet H5995

Za kilka dni październik, a wraz z nim początek nowego roku akademickiego.  Jeżeli na nowo chcesz poczuć klimat studiów i moment kiedy biurko było największym Twoim centrum dowodzenia  lub porostu szukasz wyjątkowego gabinetu, serdecznie zapraszam do przeczytania artykułu. Każdy znajdzie coś dla siebie!

(więcej…)

Dobre, bo Polskie!

Gabinet MONACO

Piękne, klasyczne, eleganckie i to co najważniejsze, Polskie!

(więcej…)

✿ Rustykalnie i swojsko ✿

Sypialnia B693

Zainteresowała Cię tematyka stylu rustykalnego oraz wiejskiego klimatu wnętrz? Doskonale! Tutaj znajdziesz kilka wyjątkowych propozycji oraz inspiracji meblowych dla Ciebie i Twojego domu. Zapraszam!

(więcej…)

Nowoczesna elegancja w oświetleniu

Nowoczesna elegancja

Jeżeli szukasz pięknych i nowoczesnych lamp nie zapominając o nutce elegancji, to zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. (więcej…)

1 2 3 4
pokaż: