Blog

Dobre, bo Polskie!

Gabinet MONACO

Piękne, klasyczne, eleganckie i to co najważniejsze, Polskie!

(więcej…)

✿ Rustykalnie i swojsko ✿

Sypialnia B693

Zainteresowała Cię tematyka stylu rustykalnego oraz wiejskiego klimatu wnętrz? Doskonale! Tutaj znajdziesz kilka wyjątkowych propozycji oraz inspiracji meblowych dla Ciebie i Twojego domu. Zapraszam!

(więcej…)

Nowoczesna elegancja w oświetleniu

Nowoczesna elegancja

Jeżeli szukasz pięknych i nowoczesnych lamp nie zapominając o nutce elegancji, to zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. (więcej…)

Designerskie oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie

Jesteś odważną osobą, która nie boi się oryginalnych dodatków, wnętrz oraz oświetlenia? Jeżeli tak to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz poniższym artykułem w którym przedstawiamy kilka wyjątkowych propozycji kolekcji lamp. (więcej…)

WSPANIAŁY CZAS

26 MAJA 2017R. DZIEŃ MATKI

Maj… Czas pierwszych cieplejszych i słonecznych dni. Moment długich weekendów majowych, spotkań w gronie rodzinnym. Miesiąc, który należy do wszystkich Mam na całym świecie. (więcej…)

Wyjątkowe detale

DETAL BARU D553

Wyjątkowe meble. Wyjątkowe kolekcje. Wyjątkowe detale.

(więcej…)

✿ WIOSNA Z AKCJĄ “PANTOFELEK”

Wiosenna akcja PANTOFELEK w salonie QUEEN

Wiosna. To czas zmian, porządków i planów na cieplejsze dni. Idealny moment na przedświąteczne remonty. Przed nami wspaniałe chwile Wielkiejnocy oraz majówki. Czas kiedy nabieramy ochoty na odświeżenie naszych wnętrz.

(więcej…)

Nowości we wnętrzu stylowym

Szafka nocna b780-91

Wyposażenia każdego domu to ważna kwestia. Buduje atmosferę domowego zacisza i wpisuje się w samopoczucie nie tylko domowników, ale również odwiedzających ich gości. Dawniej poszczególne pomieszczenia w domach były wypełniane po brzegi. (więcej…)

1 2 3
pokaż: